Mirta Bijoux

Naše doplňky reprezentují osobu, která je nosí:

ukazují jeji vášeň, kreativitu a radost.

 

Značka Mirta Bijoux byla založena roku 2013 z entusiasmu, kreativity a zkušeností Mirty Frosini, která již v roce 1998 založila značku MIRTA ACCESSORI MODA Srl, společnost, jež vyrábí a prodává módní doplňky vysoké kvality a zpracování. Jedním z hlavních bodů realizace našich šperků a doplňků je garantované označení MADE IN ITALY – od plánování až po balení, od vytvoření prototypu až k ručním zpracování. Řemeslné zpracování a originalita výroby – to je zpráva, kterou chceme předávat.

Kreace Mirta Bijoux® jsou kompletně ruční výroba, při níž se dbá extrémní pozornosti na detail. Vyjadřují jediněčnost, radost a vášeň.

Pro naše doplňky vybíráme NIKEL FREE materiály a netoxické barvy, dbáme tak na zdraví našich zákazníků i na pohodlí při nošení našich šperků. To vše bereme v úvahu při hodnocení tvarů i výrobních technik. Barvy a design jsou charakteristiky, které naši zákazníci oceňují.

Sídlo společnosti, které se nachází v Seanu, blízko Carmignana (Prato), je administrativním, návrhářským, barvícím a produkčním centrem, to i společně se skladem širokého spektra materiálů, z nichž si velké množství firma sama vyrábí. Ostatní materiály jsou nakupovány výhradně od ostatních italských dodvatelů. Velké množství zásob nám umožňuje vytvářet kolekce s mixem originálních materiálu, diky kterým jsou kolekce Mirta Bijoux® opravdu jedinečné. V Campi Bisenzio se nacházejí prodejní kanceláře, logistické centrum a showroom Mirta Bijoux®.

Kreativita a všestranost – to charakterizuje všechny členy našeho týmu. Kvalita, originalita a organizovanost: to jsou naše hesla, která jako skupina ctíme. Jsme skupina lidí, kteří spolu pracují a vyjadřují tak kreativitu, baví se a důvěřují si. "Zaměstnanci jsou drahocennou a rozhodující přísadou pro růst a úspěch naší značky Mirta Bijoux®, to především pro jejich lidské a profesionální schopnosti." Mirta Frossini

Kolekce. Mirta Bijoux představila dvě linie šperků - Ballsmania® Collection a Mirta Bijoux® Collection.

 

Mezi prvky našich kolekcí se řadí barevné trendy a naším zaměrem je ukázat, že doplněk může udělat jakýkoliv outfit jedinečný a speciální.

Představujeme přes 20 kolekcí: každá je provedena v různých barvách. Dvakrát ročně přinášíme nové kreace: design, barva a materiály jsou to, co dělají naše kolekce vyjíměčnými.

"Kreativita je nakažlivá. Přeneste ji dál!“
Albert Einstein

Mirta Frossini

Mirta Frosini se narodila v Pratu roku 1974. Byla vychována svou rodinou na předměstí Pistoia. Většinu dětství strávila hraním volejbalu nebo v továrně na vlnu svého otce. Už od mládí měla možnost navštěvovat mezinárodní přehlídky a zapojovat se do kreativní tvorby. To bylo důvodem, proč se rozhodla pracovat v módě.
Když ji bylo 23, rozhodla se založit svou značku MIRTA ACCESSORI MODA Srl, která nyní prodává široké spektrum zboží včetně módních doplňků.

Nápad prodávat módní doplňky se stal úspěšným především díky Mirtině kreativitě. Její intuice ji pomohla rozšiřovat její firmu. A i přestože v posledních 20 letech zde bylo velké množství změn v průmyslové zóně Prata i v módním průmyslu, tak se Mirta rozhodla držet ruční výroby, kvality a originality Made in Italy tím, že si vybírala italské dodavatele a dbala na kontrolu materiálů a výrobních procesů.

 

V rámci Mirta Bijoux může Mirta vyjádřit svou vášeň, kreativitu a schopnosti. Skvělé nápady přicházejí vždy, když se kreativita sejde s jednoduchostí.Mirtina značka vytváří šperky, které doplňují, hodí se nebo definují outfit. Novým znakem je to, že doplněk není jen povrchní, ale je to detail, který vystihuje styl osoby, která jej nosí. Mirtina značka sdílí prostory se svými partnery, stejně tak i nápady. V rodinné atmosféře se všichni zaměstnanci soustředí na stejné cíle: růst jak osobně, tak i profesně.

 

© 2020 by Global Art Industry. Proudly created with Wix.com

Fotos by Simone Barni