“Chtěli jsme vnést barvy do světa šperků a podařilo se nám to!“

Mirta Frosini

 

Mirta Bijoux® je výsledkem synergie lidí, kteří chtějí ukázat a dát prostor DOPLŇKŮM – v tomto případě šperkům. Naše doplňky reprezentují osoby, které je nosí; ukazují jejich vášeň, kreativitu a radost (Mirta Frosini).

Mirtina značka vytváří šperky, které doplňují, hodí se nebo definují outfit. Novým znakem je to, že doplněk není jen povrchní, ale je to detail, který vystihuje styl osoby, která jej nosí. Mirta Bijoux® sdílí prostory se svými partnery, stejně tak i nápady. 

Mirta Bijoux také vytváří další modely šperků nových tvarů a linií za použití různých materiálu.
Mirta Bijoux® představuje přes 20 kolekcí: každá je provedena v různých barvách. Dvakrát ročně přináší nové kreace: design, barva a materiály jsou to, co dělají kolekce Mirta Bijoux® vyjíměčnými.

Kolekce Etno Fashion - v návaznosti na naši ručně vyráběnou tradici, zde naleznete háčkované náhrdelníky – jediné svého druhu
Kolekce Macarons – šperky, které Vás budou bavit! Inspirované slavnými francouzskými zákusky, vytříbený styl, trendy barvy – to vše je zahrnuto v kolekci Mirta Bijoux®, která je vytvořena z beznikelného kovu s doplňky z látek, damašku či flitrů.
Kolekce Rock Perle - je vyrobena z leštěného beznikelného kovu a perlové patiny.

Srdcová královna, Metalický měsíc, Královna... kreativita kolekci je nekonečným proudem.
 

© 2020 by Global Art Industry. Proudly created with Wix.com

Fotos by Simone Barni