#ballsmania bižuterie je k dispozici ve více než 100 barvách a různých provedeních. Je obtížné získat přehled i po prostudování katalogu. Chtěli bychom vás vzít do tohoto barevného, ​​šíleného světa a ukázat vám všechny stránky šperků #ballsmania. Nechte se okouzlit, přiveďte barvy do svého světa a do svého šatníku.

Zelená jako tráva - pozvání na procházku

Svěží zelená, jako dobře udržovaný trávník. Barva trávy naznačuje čerstvost, procházky, svobodu. Spojte tuto svěží zelenou s tmavě modrou moří, se světle modrou oblohou a budete se cítit lehká a volná. Na to nepotřebujete mnoho - několik prvků z kolekce #ballsmania Verde Kelly.
 

Fuchsie - zářivá  růžová

Abychom vynikli z davu a ukázali, kdo jsme, musíme také nosit honosné barvy. Zářivě růžové květy fuchsie také přitahují pozornost. Staňte se tak krásnou květinou a nebojte se upoutat pozornost. S #ballsmania Tinta Unita Fucsia určitě způsobí senzaci.
 

Námořnická modrá -hluboké tóny oceánu

Tato populární barva nás nutí přemýšlet o rozlehlosti oceánu, o výletech, které chceme dělat na lodích. Vtahuje nás to do své cesty, tak hluboké, plné a slibné. Kombinujte tmavě modrou s bílou nebo béžovou a staňte se kapitánem svého vlastního stylu.
 

Citronově žlutá - barva, která vás rozveselí

Léto ještě neskončilo - kombinujte bílou s citronově žlutou a přemýšlejte o osvěžujících chladných nápojích a slunečných dnech. Ochutnejte tuto barvu na jazyku, zároveň sladkou a kyselou - jednoduše osvěžující! Seznamte se #ballsmania - koule jako náhrdelník, prsten, náramek a náušnice.
 

Pro galaktické ženy

Nuance kolekce Galaxy jsou inspirovány planetami sluneční soustavy. Specialitou této kolekce je lesklá textura jednotlivých koulí. Vychutnejte si barvy, užívejte si života, vybarvujte svůj život s Ballsmania®. Dnes představujeme modrou Venuši.
 

Horké oranžové tóny

Kdo nemá rád pomeranče? Campari orange je opravdu osvěžující letní nápoj. Užijte si naši náladu na palubě #ballsmania Tinta Unita Arancio. Collier, náramek, náušnice a prsten v šťavnaté oranžové.
 

Letní barva: Slunečně žlutá 

Slunce, teplo, dovolená. Stručně řečeno, vše, co nám dává potěšení. Užijte si naši desku nálady #ballsmania Giallo Cromo, dnes žlutou se žlutým tónem na tón. Náhrdelník, náramek, náušnice a prsten ve světle žluté.
 

© 2020 by Global Art Industry. Proudly created with Wix.com

Fotos by Simone Barni