#ballsmania

“Chtěli jsme vnést barvy do světa šperků a podařilo se nám to!“

Mirta Frosini

 

Barva pro každou ženskou emoci. Kolekce Balls® je registrovanou značkou a je výsledkem Mirtiny intuice. Byla vytvořena v roce 2013. Radi říkáme o kolekci Ballsmania®, že to jsou doplňky par excellence. Každou sezónu přibývají nové trendy barvy a rozšiřují tak rodinu Balls®, která v současné době zahrnuje více než 100 barevných variant. To je jedním z důvodů, proč je kolekce Balls® speciální a unikátní. Součástí jsou náhrdelníky, náramky, náušnice a prstýnky. Balls® náhrdelníky a náramky si získaly své zákaznice pohodlností nošení, lehkostí a nekonečnými možnostmi kombinací.

Kolekci Balls® lze kombinovat a můžete si tak vytvářet nekonečné barevné kreace.

Mezi prvky našich kolekcí se řadí barevné trendy a naším záměrem je ukázat, že doplněk může udělat jakýkoliv outfit jedinečný a speciální.

Skvělé nápady přicházejí vždy, když se kreativita sejde s jednoduchostí. Intuitivně dala Mirta pryskyřicovým kuličkám úplně nový život tím, že přinesla nový způsob, jakým se dají nosit. Díky novému a originálnímu patentovanému designu se stala Balls® kolekce symbolem štěstí: nosí ji mladé dívky, stejně jako úspěšné ženy, tak i bývalá britská Premiérka – dáma se svým vlastním a klasickým stylem.

Rádi bychom, aby každá žena byla schopná říct “Jsem žena... s koulema” a myslela tím naší nejoblíbenější kolekci, která konečně vnesla barvy do světa bižuterie

© 2020 by Global Art Industry. Proudly created with Wix.com

Fotos by Simone Barni